Skip to content

Mi az a blogger?

A kontrollcé kontrollvé még nem tesz senkivé

  • Home
  • Cool Tour
  • Kütyütroll
  • Egész segg
  • Troll’s
  • Mi 1 más
  • Az MTIblogger (is)
  • FAKE NEWS
  • Toggle search form

Megérkezett a legokosabb kisautó, a városban közlekedők legjobb barátja!

Posted on 2017.08.24.2021.01.04. By blogger Nincs hozzászólás a(z) Megérkezett a legokosabb kisautó, a városban közlekedők legjobb barátja! bejegyzéshez

Minden extrával felszerelték az új Ford Fiesta-t

A kifejezetten városi, trendérzékeny hölgyeknek tervezve már hazánkban is kapható az új Ford Fiesta. Az autó számos extrával, vezetést könnyítő támogatással és művészi kivitelezéssel, személyre szabható színösszeállításokkal érhető el, minden igényt kielégítve. Az új Fiestában megtalálható minden, amiért 40 éve imádják az emberek, sőt a legújabb technológiai megoldásoknak és designnak köszönhetően akár a prémium kategóriás autókkal is felveszi a versenyt.

A legújabb Fiesta modellekkel nemcsak egyszerű, de élvezetes is lesz a vezetés, hiszen az autó mindenben megkönnyíti a sofőr munkáját, így ő kiélvezhet minden pillatatot, amelyet a volán mögött tölt. A városban, dugóban vagy ismeretlen terepen sem okoz majd gondot, vagy idegeskedést az autóvezetés, hiszen ez a modell szinte mindent elvégez az ember helyett. Vezetéstámogató rendszereinek köszönhetően a Fiesta ki- és beparkol helyettünk – akár párhuzamosan, vagy merőlegesen is – a legszűkebb helyekre, ami a zsúfolt szűk utcácskákban rengeteg időt és energiát spórol. Különleges szenzorjainak köszönhetően észleli az előbukkanó gyalogosokat is, ezzel számos balesetet megelőzve. Az Ütközésmegelőző rendszer érzékelői akár 130 méterre is “ellátnak”, sőt sötétben is működnek, így az utasok és a járókelők is a legnagyobb biztonságban lehetnek. Az új Fiestába összesen 15 ultrahangos érzékelőt, kamerát és radart álmodtak a mérnökök, amelyek például emlékeztetnek az adott sebességhatárra, az érvényben lévő KRESZ-szabályokra, sőt még a biztonságos követési távolságot is tartja helyettünk az autó, sőt Holttérfigyelő rendszere és sávtartó automatikája is a vezetés kényelmét nyújtja.  Egyszer s mindenkorra elfelejthetjük, amit eddig a városi kisautókról tudtunk: a Fiesta jóval túlnőtt mindazon.

A technológia vívmányok mellett ezt az okos, és nem is olyan kis autót ráadásul minden kényelmi extrával is felszerelték. Mostantól a kormány mögött élvezhetjük a napsütést vagy a csillagos égboltot, hiszen az új Fiesta nyitható panorámatetővel rendelkezik, de ha más érzékünket szeretnénk kényeztetni, az autóban  prémium B&O PLAY hangrendszer is segít abban, hogy zenéinket kiváló minőségben hallgathassuk, bármilyen eszközön is csatlakoztatjuk az autóhoz. A 675 Wattos erősítő, és a 10 hangszóró mélynyomóval, surround hangzásban szólaltatja meg a CD-ről, USB-ről, vagy akár telefonról játszott tartalmainkat, így az autó egy pillanat alatt koncertteremmé változik. A Ford SYNC3 technológiája kompatibilis az Apple CarPlay és az Android Auto™ alkalmazásokkal is. A további kényelmet szolgálja a jármű megnövelt szélessége, és hossza, illetve belmagassága is, és mindazok a kényelmi megoldások, amelyek eddig csak a prémium járművekre voltak jellemzők. Így ez a városi kisautó nemcsak biztonságot, de valódi vezetési élményt is biztosít.

“Mi is osztjuk ügyfeleink Fiesta-szenvedélyét, ezért nagyon vártuk a legújabb generációt. Rendkívül büszkék vagyunk az eredményre, hiszen egy agilis, könnyen vezethető, sportos, karakteres modellel sikerült öregbíteni a Fiesta több, mint 40 éves hírnevét, amelynek igazi előnyeit egy tesztvezetés során tapasztalhatják meg a jelenlegi és jövőbeli rajongók” – mondta Szamosi Viktor, a Ford Magyarország ügyvezető igazgatója. – “Vállalatunk számára fontos a városi kisautók piaca, hiszen az Európában értékesített autók több mint 20 százalékát ez a kategória teszi ki, és 2017 első negyedévében máris 10 százalékkal többet adtak el ebben a kategóriában, mint az ezt megelőző évben. A Ford fejlesztő mérnöki csapata t mindent megtettünk azért, hogy a kategória legjobb modelljét kínálhassuk vásárlóinknak. Nagyon büszkék vagyunk az új Fiesta modellre, amellyel hisszük, hogy sikerült elérnünk ezt a célt.”

Az új modellek különlegessége továbbá, hogy teljesen személyre szabhatjuk azok megjelenését. A Ford több mint 20 000 variációt kínál az autó színeinek és belső terének tervezésénél, ami duplája az eddigi lehetőségeknek, így mindenki saját személyiségére szabhatja kedvenc Fiestáját. Már az autó alapszínei is eltérnek a megszokottól, hiszen a Fiesta megvásárolható Bohai Bay Mint (pasztell menta), Chrome Copper (rézvörös), Race Red (tűzpiros) vagy Blue Wave (tengerkék) színben is. Ezek kombinálhatók szinte számtalan kialakításban, különböző kiegészítőkkel. A belső tér kialakításánál tudományos szempontokat is figyelembe vettek, sőt pszichológusok segítették a tervezők munkáját, mivel fontos volt, hogy az autó valóban minden kimondott és kimondatlan igényt kielégítsen. A felhasznált alapanyagok minden esetben prémium minőségűek legyen szó az ülés szövetéről vagy a kormánymű bőr borításáról, emellett pedig a műszerfal pillanatok alatt átlátható, és egy 8 inches színes kijelzős érintőképernyős konzollal könnyedén vezérelhető.

“Az emberek 3 perc alatt eldöntik, hogy tetszik-e nekik egy termék vagy tovább keresnek. Nincs ez másként az autók világában sem. A tapintás, az autó illata és külső-belső megjelenése mind hozzájárul ahhoz, hogy a vásárló minden érzékére pozitívan ható élményben részesüljön. Így az új Fiestánál szeretnénk hangsúlyozni, hogy a kiváló menettulajdonságok, és fogyasztás, továbbá a számtalan okos technológia mellett, a kényelmi és esztétikai szempontok alapján is a legjobb választás.” – mondta Györke Orsolya, a Ford Magyarország PR vezetője.

Az új modell magyarországi nagykövete Dobó Kata színésznő, aki 2008 óta elkötelezett Fiesta rajongó, és ezentúl is ezt a modellt választja. A művésznő elmondta, hogy “Lassan 10 éve Fiesta-rajongó vagyok, szinte egész felnőtt életemben ezt a modellt vezettem. Egy megbízható és jó autó nagyon sokban megkönnyíti a mindennapjaimat, hiszen néha hajnali 5 órakor már úton vagyok és a budapesti dugóban való araszolgatás után még el kell vezessek Debrecenbe, vagy így nyáron Keszthelyre, ahonnan az esti előadás után visszatérünk a fővárosba. A Fiestámra eddig mindenben számíthattam, sosem hagyott az út mellett. Azzal, hogy megújult, nagyobb, szebb, kényelmesebb lett talán még jobban szeretni fogom. Sőt, kislányom Szofi is ragaszkodik ahhoz, hogy ennek, mint a család legújabb tagjának már adjunk nevet is.  De ez a feladat rá vár.

Az új modellt természetesen már bejárattam, és őszintén mondom, még az eddiginél is sokkal elégedettebb vagyok, a vezetés tényleg élmény vele. Ezt már minden kényelmi funkcióval és vezetéskönnyítő extrával felszerelték, így akkor is magabiztosan és élvezettel ülnék a volánhoz, ha nem lenne már mögöttem több mint 1.000.000. levezetett kilométer.”

Az új Fiesta modellek idei bevezetésénél az alapfelszereltség mellett elérhető a Fiesta Vignale luxusa, a Fiesta ST-Line sportos ereje, a Fiesta Titanium technológiai vívmányai és a Fiesta Business Technology üzleti felhasználók számára megálmodott változata is. 2018-tól pedig érkezik a Cross Over kategóriába illő Fiesta Active és az igazi performance változat, a 200 Lóerős Fiesta ST is.

http://egyszermarlattamautot.hu/2017/08/23/5-dolog-amit-nem-tudtal-vadonatuj-fiestarol/

Kontrollcé-kontrollvé, Sajtóanyagértbármit, Szendvicsértszopoknyalok, Trollverda Tags:autó, bemutató, Dobó Kata, Fiesta, Ford, Ford Fiesta, premier

Bejegyzés navigáció

Previous Post: A dinoszauruszokat kipusztító aszteroida 2 évre sötétségbe borította a Földet
Next Post: Befutottak és feltörekvők a DreherFeszten

Ezeket ajánljuk még megtekintésre

  • A Training360 felvásárolta a kizárólag online tanfolyamokat kínáló NetAcademiát Kontrollcé-kontrollvé
  • Digital Health Summit Egész segg
  • Ha nyelvet tanulsz, erre biztosan szükséged lesz Kontrollcé-kontrollvé
  • Közeleg az adóbevallási határidő Kontrollcé-kontrollvé
  • A QNAP TS-1677X elnyerte a „Legjobb NAS Eszköz” címet a European Hardware Awards 2019-en Kontrollcé-kontrollvé
  • Új gyárat épít a Caola Zrt. Kontrollcé-kontrollvé

Vélemény, hozzászólás? Válasz megszakítása

Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.

2023. március
hKscpsv
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
« febr    
Impresszum
Tulajdonos: Berta István

A honlap tartalmáért a szerkesztőbizottság felelős!

Rendszergazda: Varga Zsolt

e-mail:
bertanyuuz@gmail.com

A honlap a Mi az a blogger lapcsoport tagja.
  • Nagy visszatérőkkel és murvás futammal indul a rali ob
  • Teljesen új infotainment-koncepció a Toyota Mirai fedélzetén
  • Bajnoki cím!
  • Harminckilenc gázüzemű és nyolc korszerű, dízelüzemű autóbuszt állít forgalomba Zalában a Volánbusz
  • Yūshū Customer Experience
  • Van képünk hozzá (23.03.30.) – Lexus NX
  • Elindult a Wizz Air harmadik járata Szaúd-Arábiába
  • Van képünk hozzá (23.03.29.) – Ranger WT-X
  • Van képünk hozzá (23.03.28.) – Újabb mentőautók beszerzésére nyílt lehetősége a mentőszolgálatnak
  • Van képünk hozzá (23.03.27.) – Lexus ROV
  • “Tesztversennyel kezdjük a 2023-as szezont”
  • A Honda Pilot gyengén teljesítette IIHS töréstesztet
  • Nyári SUV-abroncs teszt
  • A Hyundai Palisade gyengén szerepelt az IIHS törésteszten
  • Az internetes csalásokra is felhívja a figyelmet az országos pénzügyi teszt
  • Szatmár keserű likőrt hívtak vissza a forgalomból
  • NEM ZÖRÖG A HARASZT…
  • Magyarország az EU legjelentősebb tormatermelője
  • Fogyasszunk több rostot, a szervezetünk hálás lesz érte!
  • Már nem éri meg helyben fagyit készíteni a cukrászdáknak
  • A Grandlandot is megtapogatták
  • Megérkezett hazánkba is a frissített DS 3 és DS 7
  • Gondoltad volna, milyen nehézségekkel/veszélyekkel kell megküzdenie egy látássérült embernek a mindennapi közlekedésben?!
  • ASA…
  • Az Evolveo Z5 Strongphone-t is “megleste” Sanyi (Videóval!)
  • Peugeot 508 SW
  • Alpine A110 S
  • A frissített DS 7-essel is gurultunk
  • DS 3 bemutatón jártunk
  • Túl a háromszázezren
  • Biomasszából készült okosórával köszönti a tavaszt a Casio Kontrollcé-kontrollvé
  • Teljes fém GM-B2100GD Kontrollcé-kontrollvé
  • Tovább bővül a mobiljáték-piac Játéktroll
  • A LEGO Group bemutatja a Dry Bowser-t, és új készletet jelent be a 2023-as MAR10 napra Játéktroll
  • A LEGO Group és a Disney ünnepli a történetmesélés csodáját az új Share the Wonder sorozatban Játéktroll
  • Az ember, aki szerint 1 500 000 000 000 magyar kapott koronavírus elleni oltást, azt mondja, az szja-bevallási tervezetek szerdától érhetők el Az MTIblogger (is)
  • Zöldségnövény palántanevelési tanfolyamot hirdet a MATE Gasztrotroll
  • Sajttorták a világ minden tájáról Cool Tour

Copyright © 2023 Mi az a blogger?.

Powered by PressBook News WordPress theme

A weboldalon a minőségi felhasználói élmény érdekében sütiket használunk.

Részletek

Mi az a blogger?
Powered by  GDPR Cookie Compliance
Adatvédelmi áttekintés

Ez a weboldal sütiket használ, hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújthassuk. A cookie-k információit tárolja a böngészőjében, és olyan funkciókat lát el, mint a felismerés, amikor visszatér a weboldalunkra, és segítjük a csapatunkat abban, hogy megértsék, hogy a weboldal mely részei érdekesek és hasznosak.

Feltétlenül szükséges sütik

A feltétlenül szükséges sütiket mindig engedélyezni kell, hogy elmenthessük a beállításokat a sütik további kezeléséhez.

Amennyiben ez a süti nem kerül engedélyezésre, akkor nem tudjuk elmenteni a kiválasztott beállításokat, ami azt eredményezi, hogy minden egyes látogatás alkalmával ismételten el kell végezni a sütik engedélyezésének műveletét.